fbpx

How To Order

Kuidas tellida peo- või pulmakleiti?

Kõigepealt tule julgesti Esmbassy of Fashion stuudio-poodi Rävala pst 7, kus sind ootab enam kui 50 unikaalset Aldo Järvsoo, Riina Põldroosi ja Ketlin Bachmanni peokleiti. Ruumikas stuudiopoes saad abivalmi teenindaja abiga sukelduda pidurüüde paradiisi ning väljavalitud kleidi lasta ka kohapeal oma mõõtude ja soovide järgi kohendada. Kuid kui on soov lasta teha midagi sellist, mida saabki maailmas olema vaid üks ja ainus eksemplar ning järgides just Sinu keha eripära siis tuleks leppida kokku kohtumine disaineriga.

Aega saab broneerida nii poes kohapeal kui ka meili info@aldojarvsoo.com või telefoni +372 55561168 teel. Esimesel kohtumisel disaineriga valid välja kanga (kohapeal on sadu näidiseid) ning joonistate koos kleidi tegumoe. Edasi toimub vastavalt kleidi keerukusele 1-3 proovi, et oma ala meistrite abiga saada valmiv teos võimalikult hästi istuma. Tavapäraselt on tellimuste valmimisajaks 2-4 nädalat, kuid erandjuhtudel on võimalik saada spets disainiga pidurüü ka vaid nädalaga ja sel juhul tuleb arvestada 25% lisatasuga. Kui imeline peo- või pulmakleit valmis – siis polegi muud kui oma elu kuningannana komplimendid vastu võtta ning mõned graatsilised tantsupoognad teha!

Eritellimusel valmiva peokleidi hinnad algavad 400 eurost, kuid võivad sõltuvalt materjalist ja disaini keerukusest tõusta paarituhande euroni. Ootame Embassy of Fashion stuudiopoes Rävala 7, avatud E-R 11-19.

Kohtumiseni!

Aldo